Kullanıcı deneyiminizi artırmak için uygulamamızı indirebilirsiniz.
- Baromuz
- Merkezler & Komisyonlar
- Komisyonlar
- Merkezler
- Raporlar
- Duyurular
- Yayınlar
- Baro Bültenleri
- Diğer
- İletişim
14.05.2022
Baromuz tarafından düzenlenen ''Tüketici Hukuku Davaları' konulu meslek içi eğitim semineri Av. Tahir ELÇİ Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Katkı ve sunumlarından dolayı Ankara 6.Tüketici Mahkemesi Hakimi Mehmet Akif TUTUMLU ve Av. Mehmet ERDEM'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.