Diyarbakır Barosu 17. Av. Nevzat EREN Futbol Turnuvası Av. Armanç Arkaş Sezonu Başlıyor.

07.02.2020

Diyarbakır Barosu 17. Av. Nevzat EREN Futbol Turnuvası Av. Armanç Arkaş Sezonu 08.02.2020 Cumartesi günü saat 14:00'da Armanç-Surgrad karşılaşmasıyla başlıyor. Katılımcı takımlarımıza başarılar dileriz. Turnuva fikstürü aşağıdadır.

BAROSU 17. GELENEKSEL AV. NEVZAT EREN  FUTBOL TURNUVASI (AV.ARMANÇ ARKAŞ YILI) 
1. HAFTA 
 8 ŞUBAT CUMARTESİ9 ŞUBAT PAZAR 
14:0015:00Armanç-Surgrad14:0015:00Pazêzerên Azadî-Keyfine Oynayanlar 
15:0016:00Atletico Baro-Lawyerpool15:0016:00Tsubaro-Kızıl Anka 
16:0017:00Tabutta Rövaşata-Werder Brêmin16:0017:00Barosiya Dortmound-Baroselona 
BAY LibertyBAY Botanspor 
       
2. HAFTA 
 15 ŞUBAT CUMARTESİ16 ŞUBAT PAZAR 
14:0015:00Botanspor-Barosiya Dortmound14:0015:00T. Rövaşata-Lawyerpool 
15:0016:00Keyfine Oynayanlar-Kızıl Anka15:0016:00Liberty-Werder Brêmin 
16:0017:00Tsubaro-Parêzerên Azadî16:0017:00Armanç-Atletico Baro 
BAY BaroselonaBAY Surgrad 
       
3. HAFTA 
 22 ŞUBAT CUMARTESİ23 ŞUBAT PAZAR 
14:0015:00Liberty-Surgrad14:0015:00Baroselona-Tsubaro 
15:0016:00Atletico Baro-W.Brêmin15:0016:00Kızıl Anka-Barosiye Dortmond 
16:0017:00Tabutta Rövaşata-Armanç16:0017:00Botanspor-Keyfine Oynayanlar 
BAY LawyerpoolBAY Parêzerên Azadî 
       
4. HAFTA 
 29 ŞUBAT CUMARTESİ1 MART PAZAR 
14:0015:00Barosiya Dortmound-Parêzerên Azadî14:0015:00Tabutta Rövaşata-Surgrad 
15:0016:00Baroselona-Keyfine Oynayanlar15:0016:00Lawyerpool-Werder Brêmin 
16:0017:00Botanspor-Tsubaro16:0017:00Liberty-Armanç 
BAY Kızıl AnkaBAY Atletico Baro 
       
5. HAFTA 
7 MART CUMARTESİ8 MART PAZAR 
14:0015:00Liberty-Atletico Baro14:0015:00Kızıl Anka-Botanspor 
15:0016:00Surgrad-Lawyerpool15:0016:00Baroselona-Parêzerên Azadî 
16:0017:00Werder Brêmin-Armanç16:0017:00Barosiya Dortmound-Keyfine Oynayanlar 
BAY Tabutta RövaşataBAY Tsubaro 
       
6. HAFTA 
14 MART CUMARTESİ15 MART PAZAR 
14:0015:00Tsubaro-Keyfine Oynayanlar14:0015:00Lawyerpool-Armanç 
15:0016:00Botanspor-Baroselona15:0016:00Tabutta Rövaşata-Liberty 
16:0017:00Kızıl Anka-Parêzerên Azadî16:0017:00Surgrad-Atletico Baro 
BAY Barosiya DortmoundBAY Werder Brêmin 
       
7. HAFTA 
21 MART CUMARTESİ22 MART PAZAR 
14:0015:00Liberty-Lawyerpool14:0015:00Baroselona-Kızıl Anka 
15:0016:00Werder Brêmin-Surgrad15:0016:00Parêzerên Azadî-Botanspor 
16:0017:00Tabutta Rövaşata-Atletico Baro16:0017:00Tsubaro-Barosiya Dortmound 
BAY ArmançBAY Keyfine Oynayanlar 
       
ÇEYREK FİNAL 
28 MART CUMARTESİ29 MART PAZAR 
14:0015:00A Grubu Birincisi-B Grubu Dördüncüsü14:0015:00A Grubu İkincisi-B Grubu Üçüncüsü 
15:0016:00B Grubu Birincisi-A Grubu Dördüncüsü15:0016:00B Grubu İkincisi-A Grubu Üçüncüsü 
       
YARI FİNAL 
4 NİSAN CUMARTESİ 
14:0015:0028 MART 14-15 Galipleri İLE 29 MART 15-16 GALİPLERİ    
15-:0016:0028 MART 15-16 GALİPLERİ İLE 29 MART 14-15 GALİPLERİ    
FİNAL 
11 NİSAN CUMARTESİ 
14:0015:003. LÜK MAÇI  
15-:0016:00FİNAL MAÇI