Kullanıcı deneyiminizi artırmak için uygulamamızı indirebilirsiniz.
- Baromuz
- Merkezler & Komisyonlar
- Komisyonlar
- Merkezler
- Raporlar
- Duyurular
- Yayınlar
- Baro Bültenleri
- Diğer
- İletişim
07.02.2020
Diyarbakır Barosu 17. Av. Nevzat EREN Futbol Turnuvası Av. Armanç Arkaş Sezonu 08.02.2020 Cumartesi günü saat 14:00'da Armanç-Surgrad karşılaşmasıyla başlıyor. Katılımcı takımlarımıza başarılar dileriz. Turnuva fikstürü aşağıdadır.
BAROSU 17. GELENEKSEL AV. NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI (AV.ARMANÇ ARKAŞ YILI) | ||||||
1. HAFTA | ||||||
8 ŞUBAT CUMARTESİ | 9 ŞUBAT PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Armanç-Surgrad | 14:00 | 15:00 | Pazêzerên Azadî-Keyfine Oynayanlar | |
15:00 | 16:00 | Atletico Baro-Lawyerpool | 15:00 | 16:00 | Tsubaro-Kızıl Anka | |
16:00 | 17:00 | Tabutta Rövaşata-Werder Brêmin | 16:00 | 17:00 | Barosiya Dortmound-Baroselona | |
BAY Liberty | BAY Botanspor | |||||
2. HAFTA | ||||||
15 ŞUBAT CUMARTESİ | 16 ŞUBAT PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Botanspor-Barosiya Dortmound | 14:00 | 15:00 | T. Rövaşata-Lawyerpool | |
15:00 | 16:00 | Keyfine Oynayanlar-Kızıl Anka | 15:00 | 16:00 | Liberty-Werder Brêmin | |
16:00 | 17:00 | Tsubaro-Parêzerên Azadî | 16:00 | 17:00 | Armanç-Atletico Baro | |
BAY Baroselona | BAY Surgrad | |||||
3. HAFTA | ||||||
22 ŞUBAT CUMARTESİ | 23 ŞUBAT PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Liberty-Surgrad | 14:00 | 15:00 | Baroselona-Tsubaro | |
15:00 | 16:00 | Atletico Baro-W.Brêmin | 15:00 | 16:00 | Kızıl Anka-Barosiye Dortmond | |
16:00 | 17:00 | Tabutta Rövaşata-Armanç | 16:00 | 17:00 | Botanspor-Keyfine Oynayanlar | |
BAY Lawyerpool | BAY Parêzerên Azadî | |||||
4. HAFTA | ||||||
29 ŞUBAT CUMARTESİ | 1 MART PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Barosiya Dortmound-Parêzerên Azadî | 14:00 | 15:00 | Tabutta Rövaşata-Surgrad | |
15:00 | 16:00 | Baroselona-Keyfine Oynayanlar | 15:00 | 16:00 | Lawyerpool-Werder Brêmin | |
16:00 | 17:00 | Botanspor-Tsubaro | 16:00 | 17:00 | Liberty-Armanç | |
BAY Kızıl Anka | BAY Atletico Baro | |||||
5. HAFTA | ||||||
7 MART CUMARTESİ | 8 MART PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Liberty-Atletico Baro | 14:00 | 15:00 | Kızıl Anka-Botanspor | |
15:00 | 16:00 | Surgrad-Lawyerpool | 15:00 | 16:00 | Baroselona-Parêzerên Azadî | |
16:00 | 17:00 | Werder Brêmin-Armanç | 16:00 | 17:00 | Barosiya Dortmound-Keyfine Oynayanlar | |
BAY Tabutta Rövaşata | BAY Tsubaro | |||||
6. HAFTA | ||||||
14 MART CUMARTESİ | 15 MART PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Tsubaro-Keyfine Oynayanlar | 14:00 | 15:00 | Lawyerpool-Armanç | |
15:00 | 16:00 | Botanspor-Baroselona | 15:00 | 16:00 | Tabutta Rövaşata-Liberty | |
16:00 | 17:00 | Kızıl Anka-Parêzerên Azadî | 16:00 | 17:00 | Surgrad-Atletico Baro | |
BAY Barosiya Dortmound | BAY Werder Brêmin | |||||
7. HAFTA | ||||||
21 MART CUMARTESİ | 22 MART PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | Liberty-Lawyerpool | 14:00 | 15:00 | Baroselona-Kızıl Anka | |
15:00 | 16:00 | Werder Brêmin-Surgrad | 15:00 | 16:00 | Parêzerên Azadî-Botanspor | |
16:00 | 17:00 | Tabutta Rövaşata-Atletico Baro | 16:00 | 17:00 | Tsubaro-Barosiya Dortmound | |
BAY Armanç | BAY Keyfine Oynayanlar | |||||
ÇEYREK FİNAL | ||||||
28 MART CUMARTESİ | 29 MART PAZAR | |||||
14:00 | 15:00 | A Grubu Birincisi-B Grubu Dördüncüsü | 14:00 | 15:00 | A Grubu İkincisi-B Grubu Üçüncüsü | |
15:00 | 16:00 | B Grubu Birincisi-A Grubu Dördüncüsü | 15:00 | 16:00 | B Grubu İkincisi-A Grubu Üçüncüsü | |
YARI FİNAL | ||||||
4 NİSAN CUMARTESİ | ||||||
14:00 | 15:00 | 28 MART 14-15 Galipleri İLE 29 MART 15-16 GALİPLERİ | ||||
15-:00 | 16:00 | 28 MART 15-16 GALİPLERİ İLE 29 MART 14-15 GALİPLERİ | ||||
FİNAL | ||||||
11 NİSAN CUMARTESİ | ||||||
14:00 | 15:00 | 3. LÜK MAÇI | ||||
15-:00 | 16:00 | FİNAL MAÇI | ||||