Kullanıcı deneyiminizi artırmak için uygulamamızı indirebilirsiniz.
- Baromuz
- Merkezler & Komisyonlar
- Komisyonlar
- Merkezler
- Raporlar
- Duyurular
- Yayınlar
- Baro Bültenleri
- Diğer
- İletişim
26.01.2022
Düzenlenen törende avukatlık yeminini icra ederek aramıza katılan meslektaşlarımız Av. Suat Mustafa ŞENCİ, Av. Ercan FİDAN, Av. Tayyip ÇAKIRCİ, Av. İpek SANSAN, Av. Revşen MEDENİ ve Av. Behcet YÜKSEL’i tebrik eder, meslek yaşamında başarılar dileriz.