14. AVUKAT NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI

23.01.2017

14. AVUKAT NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI

A GRUBU FİKSTÜRÜ

ÖZBEK ARENA

 

1.HAFTA             

29 OCAK PAZAR

 

14.00-15.00        SURGRAD                                         :                            NO PASARAN

15.00-16.00        LİBERTY                                            :                            ARMANC

16.00-17.00        MUTLAKA KAZANACAĞIZ              :                            GEREKÇELİ KARAR

17.00-18.00        ÖZ MİRCHESTER                             :                            İHTİYARLARA YER YOK

MUNZUR DİCLE                              Bay

 

2.HAFTA

4 ŞUBAT CUMARTESİ

 

14.00-15.00        MUTLAKA KAZANACAĞIZ              :                            SURGRAD

15.00-16.00        MUNZUR DİCLE                              :                            İHTİYARLARA YER YOK

16.00-17.00        ÖZ MİRCHESTER                             :                            NO PASARAN

17.00-18.00        LİBERTY                                            :                            GEREKÇELİ KARAR

ARMANC                                          Bay

 

3.HAFTA

12 ŞUBAT PAZAR

 

14.00-15.00        MUNZUR DİCLE                              :                            LİBERTY

15.00-16.00        GEREKÇELİ KARAR                          :                            SURGRAD

16.00-17.00        ARMANC                                          :                            ÖZ MİRCHESTER

17.00-18.00        İHTİYARLARA YER YOK                  :                            MUTLAKA KAZANACAĞIZ

NO PASARAN                                   Bay

 

4.HAFTA

18 ŞUBAT CUMARTESİ

 

14.00-15.00        İHTİYARLARA YER YOK                  :                            ARMANC

15.00-16.00        SURGRAD                                         :                            ÖZ MİRCHESTER

16.00-17.00        GEREKÇELİ KARAR                          :                            MUNZUR DİCLE

17.00-18.00        NO PASARAN                                   :                            LİBERTY

MUTLAKA KAZANACAĞIZ              Bay

 

 

5.HAFTA

25 ŞUBAT CUMARTESİ

 

14.00-15.00        NO PASARAN                                   :                            GEREKÇELİ KARAR

15.00-16.00        ÖZ MİRCHESTER                             :                            MUNZUR DİCLE

16.00-17.00        SURGRAD                                         :                            İHTİYARLARA YER YOK

17.00-18.00        MUTLAKA KAZANACAĞIZ              :                            ARMANC

LİBERTY                                            Bay

 

6.HAFTA

05 MART PAZAR

 

14.00-15.00        ÖZ MİRCHESTER                             :                            MUTLAKA KAZANACAĞIZ

15.00-16.00        ARMANC                                          :                            GEREKÇELİ KARAR

16.00-17.00        LİBERTY                                            :                            SURGRAD

17.00-18.00        MUNZUR DİCLE                              :                            NO PASARAN

İHTİYARLARA YER YOK                  Bay

 

7.HAFTA

11 MART CUMARTESİ

 

14.00-15.00        GEREKÇELİ KARAR                          :                            İHTİYARLARA YER YOK

15.00-16.00        MUTLAKA KAZANACAĞIZ              :                            LİBERTY

16.00-17.00        NO PASARAN                                   :                            ARMANC

17.00-18.00        SURGRAD                                         :                            MUNZUR DİCLE

ÖZ MİRCHESTER                             Bay

 

8.HAFTA

19 MART PAZAR

 

14.00-15.00        LİBERTY                                            :                            ÖZ MİRCHESTER

15.00-16.00        İHTİYARLARA YER YOK                  :                            NO PASARAN

16.00-17.00        MUNZUR DİCLE                              :                            MUTLAKA KAZANACAĞIZ

17.00-18.00        ARMANC                                          :                            SURGRAD

GEREKÇELİ KARAR                          Bay

 

9.HAFTA

28 OCAK-17 MART TARİHLERİ ARASINDA

TAKIMLARIN UYGUN OLDUKLARI

HAFTAİÇİ BİR GÜN OYNANACAK

 

ARMANC                                          :                            MUNZUR DİCLE

NO PASARAN                                   :                            MUTLAKA KAZANACAĞIZ

İHTİYARLARA YER YOK                  :                            LİBERTY

GEREKÇELİ KARAR                          :                            ÖZ MİRCHESTER

SURGRAD                                         Bay

 

 

14. AVUKAT NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI

B GRUBU FİKSTÜRÜ

ÖZBEK ARENA

 

1.HAFTA             

28 OCAK CUMARTESİ

 

14.00-15.00        ATHLETİCO BARO                           :                            YEKİTİYA BİSMİL

15.00-16.00        MİRCHESTER UNİTED                    :                            THEMİS SPOR

16.00-17.00        BEN U SEN                                       :                            SONU MUHTEŞEM OLACAK

17.00-18.00        KEYFE KEDER                                   :                            AZADİYA BARO

 

2.HAFTA

5 ŞUBAT PAZAR

 

14.00-15.00        SONU MUHTEŞEM OLACAK         :                            KEYFE KEDER

15.00-16.00        AZADİYA BARO                                :                            BEN U SEN

16.00-17.00        THEMİS SPOR                                  :                            ATHLETİCO BARO

17.00-18.00        YEKİTİYA BİSMİL                             :                            MİRCHESTER UNİTED

 

3.HAFTA

11 ŞUBAT CUMARTESİ

 

14.00-15.00        MİRCHESTER UNİTED                    :                            BEN U SEN

15.00-16.00        KEYFE KEDER                                   :                            YEKİTİYA BİSMİL

16.00-17.00        THEMİS SPOR                                  :                            SONU MUHTEŞEM OLACAK

17.00-18.00        AZADİYA BARO                                :                            ATHLETİCO BARO

 

4.HAFTA

19 ŞUBAT PAZAR

 

14.00-15.00        THEMİS SPOR                                  :                            AZADİYA BARO

15.00-16.00        MİRCHESTER UNİTED                    :                            KEYFE KEDER

16.00-17.00        SONU MUHTEŞEM OLACAK         :                            YEKİTİYA BİSMİL

17.00-18.00        BEN U SEN                                       :                            ATHLETİCO BARO

 

5.HAFTA

04 MART CUMARTESİ

 

14.00-15.00        YEKİTİYA BİSMİL                             :                            BEN U SEN

15.00-16.00        ATHLETİCO BARO                           :                            SONU MUHTEŞEM OLACAK

16.00-17.00        KEYFE KEDER                                   :                            THEMİS SPOR

17.00-18.00        AZADİYA BARO                                :                            MİRCHESTER UNİTED

 

 

 

 

 

 

 

6.HAFTA

12 MART PAZAR

 

14.00-15.00        ATHLETİCO BARO                           :                            KEYFE KEDER

15.00-16.00        YEKİTİYA BİSMİL                             :                            AZADİYA BARO

16.00-17.00        BEN U SEN                                       :                            THEMİS SPOR

17.00-18.00        SONU MUHTEŞEM OLACAK         :                            MİRCHESTER UNİTED

 

7.HAFTA

18 MART CUMARTESİ

 

14.00-15.00        ATHLETİCO BARO                           :                            MİRCHESTER UNİTED

15.00-16.00        YEKİTİYA BİSMİL                             :                            THEMİS SPOR

16.00-17.00        KEYFE KEDER                                   :                            BEN U SEN

17.00-18.00        AZADİYA BARO                                :                            SONU MUHTEŞEM OLACAK

 

 

 

14. AVUKAT NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI

FİNAL FİKSTÜRÜ

 

ÇEYREK FİNALLER

 

25 MART CUMARTESİ

 

A GRUBU BİRİNCİSİ                       :                            B GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ

B GRUBU İKİNCİSİ                          :                            A GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ

 

26 MART PAZAR

 

B GRUBU BİRİNCİSİ                       :                            A GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ

A GRUBU İKİNCİSİ                          :                            B GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ

 

 

 

YARI FİNALLER

 

01 NİSAN CUMARTESİ

 

A1-B4 GALİBİ                                   :                            B2-A3 GALİBİ

B1-A4 GALİBİ                                   :                            A2-B3 GALİBİ

 

 

FİNAL VE KLANSMAN

 

08 NİSAN CUMARTESİ

 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

FİNAL MAÇI