14. AVUKAT NEVZAT EREN FUTBOL TURNUVASI PUAN DURUMU

24.03.2017

A GRUBU

 

8.HAFTA

19 MART PAZAR

 

14.00-15.00        LİBERTY                                               11:1                       ÖZ MİRCHESTER

15.00-16.00        İHTİYARLARA YER YOK                  0:3                         NO PASARAN

16.00-17.00        MUNZUR DİCLE                                9:6                         MUTLAKA KAZANACAĞIZ

17.00-18.00        ARMANC                                            5:7                         SURGRAD

                               GEREKÇELİ KARAR                          Bay

 

9.HAFTA

 

22 MART ÇARŞAMBA

 

18.00-19.00        ARMANC                                            5:7                         MUNZUR DİCLE

 

 

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

GEREKÇELİ KARAR

7

7

0

0

35

11

21

24

2

LİBERTY

7

6

0

1

32

11

18

21

3

SURGRAD

8

6

0

2

41

24

18

17

4

MUNZUR DİCLE

8

5

0

3

44

27

15

17

5

MUTLAKA KAZANACAĞIZ

7

3

0

4

31

28

9

3

6

ÖZ MİRCHESTER

7

3

0

4

21

30

9

-9

7

ARMANC

8

2

0

6

26

39

6

-13

8

NO PASARAN

7

1

0

6

15

38

3

-23

9

İHTYARLARA YER YOK

7

0

0

7

6

45

0

-39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B GRUBU

 

7.HAFTA

18 MART CUMARTESİ

 

14.00-15.00        ATHLETİCO BARO                            4:2                         MİRCHESTER UNİTED

15.00-16.00        YEKİTİYA BİSMİL                              3:0                         THEMİS SPOR

16.00-17.00        KEYFE KEDER                                     0:3                         BEN U SEN

 

 

 

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BAROSELONA

7

7

0

0

58

23

21

35

2

ATHLETİCO BARO

7

6

0

1

27

6

18

21

3

BEN U SEN

7

4

0

3

25

16

12

9

4

SONU MUHTEŞEM OLACAK

7

4

0

3

33

25

12

8

5

MİRCHESTER UNİTED

7

3

0

4

17

179

9

-2

6

YEKİTİYA BİSMİL

7

3

0

4

32

34

9

-2

7

KEYFE KEDER

7

1

0

6

14

41

3

-27

8

THEMİS SPOR

7

0

0

7

1

43

0

-42

 

 

23 MART PERŞEMBE

 

18.00-19.00        BAROSELONA                                9   :  3                            SONU MUHTEŞEM OLACAK

 

25 MART CUMARTESİ

 

14.00-15.00        SONU MUHTEŞEM OLACAK      2   : 1                             MİRCHESTER UNİTED